Over NIO

NIO is een creatief bureau met veel ervaring op het gebied van merk, design en internet.

We hebben veel kennis in huis om de uitdagingen van jouw communicatie-, applicatie- of internetproject zo doeltreffend, aantrekkelijk en businessverhogend mogelijk aan te pakken.

Of dat nou digitaal, op papier of integraal is: wij zijn thuis in alle mediamogelijkheden en het optimale gebruik ervan. NIO adviseert, bedenkt, ontwerpt en realiseert de juiste middelen en tools om jou te helpen jouw doelgroep zowel online als offline te vinden, binden én vervolgens vast te houden.

Bekijk hier een aantal van onze projecten.

Wil je eens vrijblijvend sparren om te kijken of we wat voor elkaar kunnen betekenen?
Bel of mail ons.

Lid BNO logo

Wij zijn aangesloten bij de BNO (Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers)

Team

 

Het team van NIO bestaat uit professionals op verschillende vakgebieden; strategie (design, business, online, development), branding, design/creatie, tekst, usability/interaction design, webdesign, front-end developing, back-end (php) en mobile developing.

Werner Laicht

Werner Laicht (eigenaar)
STRATEGIE, ONLINE, BUSINESS DEVELOPMENT

werner@niomail.nl

06-54966473
050-3646881

Kristy Pasman

Kristy Pasman (eigenaar)
CONCEPTING, DESIGN, CREATIE

kristy@niomail.nl

06-24807072
050-3646881

Harry Doddema

Harry Doddema
SENIOR DEVELOPER

harry@niomail.nl

050-3646881

Martin 3

Martin Krikken
DEVELOPER

martin@niomail.nl

050-3646881

Merel Schreinemakers

Merel Schreinemakers
CONTENT MARKETEER

merel@niomail.nl

050-3646881

Robin Hartog

Robin Hartog
JUNIOR FRONTEND DEVELOPER

robin@niomail.nl

050-3646881

Zyra

Zyra
MASCOTTE, IJSBREKER, SFEERMAKER, KNUFFELBEER, CHIEF OF SECURITY, HEAD OF BARKING, SCHONE SLAAPSTER, ONTSTRESSER, SMIKKELAAR