NIO is een creatief bureau met veel ervaring op het gebied van merk, design en internet.

We hebben veel kennis in huis om de uitdagingen van jouw communicatie-, applicatie- of internetproject zo doeltreffend, aantrekkelijk en businessverhogend mogelijk aan te pakken.

Of dat nou digitaal, op papier of integraal is: wij zijn thuis in alle mediamogelijkheden en het optimale gebruik ervan. NIO adviseert, bedenkt, ontwerpt en realiseert de juiste middelen en tools om jou te helpen jouw doelgroep zowel online als offline te vinden, binden én vervolgens vast te houden.

Bekijk hier een aantal van onze projecten.

Wil je eens vrijblijvend sparren om te kijken of we wat voor elkaar kunnen betekenen?
Bel of mail ons.

Lid BNO logo

Wij zijn aangesloten bij de BNO (Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers)

Team

 

Het team van NIO bestaat uit professionals op verschillende vakgebieden; strategie (design, business, online, development), branding, design/creatie, tekst, usability/interaction design, webdesign, front-end developing, back-end (php) en mobile developing.

NIO_Communicatie_en_Internet Werner

Werner Laicht (eigenaar)
STRATEGIE, ONLINE, BUSINESS DEVELOPMENT

werner@niomail.nl

06-54966473
050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Kristy

Kristy Pasman (eigenaar)
CONCEPTING, DESIGN, CREATIE

kristy@niomail.nl

06-24807072
050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Harry

Harry Doddema
SENIOR FULL STACK DEVELOPER

harry@niomail.nl

050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Martin

Martin Krikken
SENIOR FULL STACK DEVELOPER

martin@niomail.nl

050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Rutger

Rutger Leistra
GRAFISCH ONTWERPER

rutger@niomail.nl

050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Timothy

Timothy van der Veen
JUNIOR FULL STACK DEVELOPER

timothy@niomail.nl

050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Jurjen

Jurjen Borkent
TECHNICAL SUPPORT ENGINEER

jurjen@niomail.nl

050-3646881

Medewerkster

VACATURE Commy
TEKSTSCHRIJVER, CONTENT MARKETEER, COMMUNICATIEMEDEWERKER

050-3646881

NIO_Communicatie_en_Internet Zyra

Zyra
MASCOTTE, IJSBREKER, SFEERMAKER, KNUFFELBEER, CHIEF OF SECURITY, HEAD OF BARKING, SCHONE SLAAPSTER, ONTSTRESSER, SMIKKELAAR